1. Cześć! | Hi!

https://instagram.com/mywaytolivelife/

(English version below)

Cześć!

W pierwszym poście chciałabym przybliżyć, o czym właściwie będę pisać.

Nie mam zamiaru kategoryzować. Nauczyłam się, że „przyklejanie” do siebie etykiet powoduje zatracenie własnego Ja, a z czasem nasze poglądy i czyny stają się wymuszone oraz na pokaz. Ten blog ma być odzwierciedleniem moich myśli, rozważań, przekonań.

Dlaczego mają one kogokolwiek zainteresować? Już tłumaczę. Po otworzeniu menu, które znajduje się w prawym górnym rogu strony,  możecie przeczytać dosłownie jedno zdanie o mnie: „Introwertyczka pasjonująca się ludzkim zdrowiem psychicznym i fizycznym, samorozwojem oraz dietą plant-based.” Dość nietypowe zagadnienia jak na 17-latkę. Jednak w rzeczywistości są to tematy, które dotyczą każdego z nas. Wszyscy mamy dni, kiedy zastanawiamy się nad sensem istnienia, analizujemy czyny, słowa, zatrzymujemy na chwilę, by zatracić w naszych skomplikowanych umysłach. Ludzka podświadomość wciąż jest dla naukowców, a więc również i dla nas, tajemnicą. Mi, jako osobie introwertycznej, zdarza się powracać do tych zagadnień znacznie częściej, a właściwie każdego dnia. Próbuję je zgłębiać, zdobywając przy tym wiedzę oraz odpowiedzi na niektóre pytania. Chciałabym na tym blogu dzielić się tym z osobami, które na co dzień pozostają „otwarte na zewnątrz” (ekstrawertykami) oraz wymienić poglądami z innymi introwertykami.

W postach będę również zahaczać o dietę plant-based, a raczej „sposób odżywiania”. Od czasu do czasu zamieszczę dawkę motywacji i „kopa” do działania.

Niektóre posty będę również pisać w języku angielskim. Nie jest to mój pierwszy język, więc będą pojawiały się błędny. W końcu bez nich nie bylibyśmy w stanie się czegokolwiek nauczyć. 🙂


Hi!

It’s my first post so I would like to tell you what I will write about.

I don’t want to categorize. I have learnt that labels aren’t good for yourself. You lose who you really are. Your points of view, actions are becoming fake and forced. These blog is going to be a reflection of my thoughts and beliefs. Why do I think that they will interest anyone? I will explain. When you open the menu on the right top of the site, you can see one sentence about myself: „The introverted girl passionate about human mental and physical health, personal development and plant-based diet.” It’s quite unusual for a seventeen year-old girl, right? But in reality these topics are connected with everyone. All of us have days when we think about the sense of our lives, actions, thoughts, past or future. The human subconscious for scientist, so also for us, is still a mystery. I, as an introverted person, think about these things much more… Almost everyday. I try to delve into the topic, get more and more knowledge. I want to share it with people who normally are extrovert and exchange perception with other introverts.

I’ll also write a little bit about plant-based diet (I don’t like the word „diet” and I would rather say the way of nutrition). From time to time, I’m going to motivate you for action and changing your life.

My first language is Polish, so there will be mistakes but without them we’re not able to learn anything. I’m open to any suggestions from your side. Enjoy! : )

Reklamy

12 myśli w temacie “1. Cześć! | Hi!

  1. Sens istnienia… to takie głębokie i niewyczerpalne. Bardzo dobrze, że nie pozwalasz się zaszufladkować i chcesz pisać to co czujesz, a nie sprzedajesz się. To wydaje się mocno, a nawet bardzo interesujące, zacne i prawdziwe. Mało jest teraz osób, kóre piszą prawdę, a nie to co się sprzedaje.
    Pozdrawiam. Runnerpawcislaw

    Polubienie

  2. Po przeczytaniu tego wpisu muszę przyznać, że wydajesz się być bardzo interesującą osobą i z równie ciekawymi zainteresowaniami 🙂 Fajnie, że masz zamiar pisać to, co myślisz i być 100 % sobą. Moją uwagę w szczególności przykuło to „plant-based diet” 🙂 Jak już pewnie wiesz odżywianie i wszelkie tematy związane z zdrowiem człowieka bardzo mnie interesują. Będę częściej zaglądała i życzę Ci powodzenia w pisaniu 🙂 Trzymam kciuki! Buziaki :*

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s